Kā ceļot biežāk un lētāk – atbild latviešu blogeri
Foto: Jēkabs Andrušaitis

Otrais "TūrismaGids" stāstu vakars aizvadīts izglītojošā atmosfērā, jo Alīna un Jēkabs Andrušaiši vērsim pie ragiem ķērās ļoti nopietni. Viņi stāstīja, kā plāno ceļojumus, par kuriem varam lasīt arī viņu blogā "Sapņumedniece". Tiem, kas uz pasākumu netika, piedāvājam īsu ieskatu, kur meklēt lētas biļetes, izdevīgāko auto nomu un viesnīcas.

Savas ceļotājas gaitas Alīna sāka ar trīsarpus mēnešiem Grieķijā, kur viņa nonāca programmas "Erasmus" ietvaros, pirms tam viņa bija apmeklējusi vien sešas valstis. Pirmais ceļojums kopā ar Jēkabu bija uz Tunisiju, bet tagad viņi raksta par piedzīvoto Dienvidkorejā, Francijā, ASV un citās valstīs. Šobrīd Alīnas kontā ir jau 49 valstis, bet viņa ir apņēmības pilna šo sarakstu papildināt. Kā viņiem tas izdodas? Ar ko sākt?

Savukārt, ja pats daudz ceļo vai pazīsti kādu īstu dēkaini, piesaki arī viņa stāstu, sūtot nelielu aprakstu uz e-pastu: celojumi@delfi.lv.

Tags

"Tūrisma Gids" stāstu vakari Ceļošana Ceļot lēti Iedvesma ceļotājiem
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form