Koronavīrusa izplatība Ķīnā: Ārlietu ministrija aicina ceļotājus būt piesardzīgiem
Foto: AFP/Scanpix/LETA

Pasaules Veselības organizācija ir izplatījusi brīdinājumu par jauna nezināmas izcelsmes koronavīrusa uzliesmojumu Uhaņas pilsētā, Hubejas provincē. Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments lūdz rūpīgi iepazīties ar Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā ievietoto informāciju par koronavīrusu un ieteikumiem profilakses pasākumiem.

Ceļotāji no Ķīnas, kuriem ceļojuma laikā vai pēc atgriešanās ir parādījušies minētās infekcijas simptomi (drudzis, apgrūtināta elpošana), aicināti vērsties pie ārsta un informēt par savu ceļojumu.

Sīkāku informāciju var iegūt arī Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra mājaslapā šeit.

Ja nepieciešama konsulārā palīdzība, jāzvana Latvijas vēstniecībai Ķīnā pa tālruni: +86 10 853 230 09 vai uz Konsulārā departamenta tālruni ārkārtas situācijām Rīgā: +371 26 33 77 11, vai jāraksta e-pastu uz palidziba@mfa.gov.lv.

Sīkāku informāciju par ceļojuma brīdinājumiem uz Ķīnu lasīt šeit.

Dodoties uz ārzemēm, Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments iesaka reģistrēties Konsulārajā reģistrā, viedtālrunī lejuplādēt Ārlietu ministrijas lietotni "Ceļo droši", kā arī sekot Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta "Facebook" kontam.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form