Kuldīga izveidojusi pilsētas spēli, kur ar virtuālu vilcieniņu vizināt pasažierus
Foto: Ludis

Pavasaris Kuldīgā iestājas tad, kad virs Ventas rumbas, mugurām zaigojot, sāk lidot zivis, bet pa pilsētas ielām sāk braukāt tūristu vilcieniņš Ludis jeb Goldingen Train. Gatavojoties tūrisma sezonai, Kuldīga piedāvā jaunu spēli "Ludis", kurā ikviens ar vilcieniņu var doties virtuālā braucienā pa pilsētas ielām, palīdzot Ludim izvizināt pēc iespējas vairāk pasažieru, pastāstīja Kristīne Duļbinska, pašvaldības mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vilcieniņu Ludi, spēlējot spēli datorā, iespējams vadīt ar peli vai virzienu taustiņiem, savukārt mobilajās ierīcēs kustēties Ludim palīdzēs spēles laukuma malās iestrādātās bultiņas. Uzņemot pasažierus, Ludis kļūst arvien garāks un arī kustas nedaudz ātrāk. Ja pirmajā reizē neizdodas tik labi, cik cerēts, spēli droši varot spēlēt atkārtoti.

Spēle atrodama mājaslapā Kuldiga.lv, kā arī Kuldīgas novada kontos sociālajos tīklos Facebook.com/kuldiga.tourism un Draugiem.lv/kuldigasnovads.

Spēli izstrādāja kuldīdznieki SIA "Mostly Box" – mākslinieks Nauris Krauze un programmētājs Jānis Smuģis. Šī ir jau trešā Kuldīgas īpašā spēle – pērn tika izstrādātas spēles "Lido zivis Kuldīgā" un "Trakais Alekšupītes skrējiens".

Tūrisma sezonu Kuldīgā atklās sestdien, 30. aprīlī, ar vērienīgu palu šovu "Lido zivis Kuldīgā". Daudzveidīgajā pasākuma programmā kaut ko sev interesējošu atradīs ikviens. Detalizēta pasākuma programma – Kuldiga.lv.

Ko apskatīt Kuldīgā, lasiet šeit.

Tags

Draugiem.lv Facebook Kuldīga
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form