Lidsabiedrība 'airBaltic' uzsāks lidojumus jaunā maršrutā starp Rīgu un Jekaterinburgu
Foto: Publicitātes attēli

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" 2020. gada 1. aprīlī uzsāks lidojumus jaunā vasaras sezonas maršrutā starp Rīgu un Jekaterinburgu.

Lidsabiedrības izpilddirektors Martins Gauss uzsver: "Mēs esam priecīgi pievienot Jekaterinburgu kā mūsu 14. jauno galamērķi 2020. gada vasaras maršrutu kartei. Ik gadu vairāk nekā puse "airBaltic" pasažieru no Krievijas izvēlas Rīgu kā ērtu tranzīta punktu, lai ceļotu uz vairāk nekā 70 "airBaltic" galamērķiem Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Uzsākot lidojumus no Rīgas uz Jekaterinburgu, mēs piedāvājam vēl vienu papildu savienojumu starp Eiropu un Krieviju."

Jekaterinburga būs sestais aviokompānijas galamērķis Krievijā, papildus savienojumiem starp Rīgu un Maskavu, Sanktpēterburgu, Kaļiņingradu, Sočiem un Kazaņu. Pārvadāto pasažieru skaits maršrutos starp Rīgu un Krievijas pilsētām aug katru gadu, un 2019. gadā lidsabiedrība pārvadāja par 16 procentiem vairāk pasažieru nekā gadu iepriekš.

Lidojumi no Rīgas uz Jekaterinburgu tiks veikti divas reizes nedēļā ar "Airbus A220-300" lidmašīnu, pasažieriem ceļā pavadot aptuveni trīs stundas un piecas minūtes. Vienvirziena biļetes cena ir no 99 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.

Kā ziņots iepriekš, "airBaltic" turpina paplašināšanos Baltijas valstīs un 2020. gada vasaras sezonas maršrutu karti papildinās ar 14 jauniem maršrutiem, tostarp ar četriem jauniem tiešajiem lidojumiem no Tallinas un pieciem jauniem galamērķiem no Viļņas.

Tags

airBaltic Krievija

Comment Form