Liegta pieeja takām un slēgti stāvlaukumi: Saulkrastos ierobežo dabas baudītāju plūsmu
Foto: F64

Ņemot vērā, ka pagājušā nedēļas nogalē, par spīti aicinājumam neapmeklēt publiskas vietas un distancēties, saulainajā laikā daudzi bija nolēmuši doties uz Saulkrastiem, pirms pilsētas veidojot pat vairākus desmitus kilometru garu sastrēgumu, pilsētā veiktas preventīvas darbības, lai ierobežotu dabas baudītāju plūsmu.

Latvijā izsludinātā ārkārtējā stāvokļa laikā DELFI publikācijas par jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 pieejamas bez maksas.

Kā ziņo Saulkrastu novada pašvaldība, Baltajā kāpā visi soliņi ir norobežoti ar brīdinājuma lenti un liegta pieeja takām. Slēgta arī atpūtas un apskates vieta "Jūras parks", kā arī norobežoti un ar brīdinājuma zīmēm slēgti visi pilsētas rotaļu laukumi.

Jāņem vērā, ka slēgti auto stāvlaukumi: Baltā kāpa, Smilšu ielas stāvlaukums pie jūras, Vidrižu ielas stāvlaukums pie jūras, stāvlaukums pie Koklītēm, Kalniņa ielas stāvlaukums pie estrādes. Auto novietošana aizliegta arī Pļavas ielā, Ainažu ielā starp Bīriņu ielu un Vidrižu ielu. Saulkrastu novada pašvaldība lūdz sekot līdzi veiktajām satiksmes izmaiņām.

Tags

Koronavīruss Covid-19 Saulkrasti
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form