Liepājā Līgo svētkus svinēs ar 'Skroderdienām Silmačos' un lustīgu zaļumballi

Liepājā Līgo svētkus svinēs ar 'Skroderdienām Silmačos' un lustīgu zaļumballi
Foto: Publicitātes foto

Liepājā 23. jūnijā no pulksten 20 koncertestrādē "Pūt, vējiņi!" šogad līgotājus priecēs Ogres Tautas teātra iestudētā latviešu Līgo svētku klasika - Rūdolfa Blaumaņa "Skroderdienas Silmačos" Jāņa Kaijaka režijā. Koncertdārzā tradicionāli kursies jāņuguns, savukārt Jāņu rītu varēs sagaidīt ballē kopā ar grupu "Tālbraucēji", portālu "Delfi" informēja Liepājas pilsētas pašvaldības pārstāve Linda Zajarska.

Kāā informēja Zajarska, Liepājā šogad Līgo svētku sajūtas ienesīs Ogres Tautas teātra aktieri, pulksten 20 izspēlējot Rūdolfa Blaumaņa "Skroderdienas Silmačos".Izrādes režisors ir Jānis Kaijaks, kostīmu māksliniece - Ilze Kupča, scenogrāfs - Māris Ruskulis.

No pulksten 22.30 koncertdārzā jau tradicionāli kursies Jāņuguns, ko šogad iekurs Ieva Tālberga un muzikālā apvienība "Gan Gan", bet Jāņu rītu varēs sagaidīt Līgo nakts ballē kopā ar grupu "Tālbraucēji".

Līgotāji aicināti līdzi ņemt savu Līgo svētku groziņu, kā arī baudīt gardumus kafejnīcā, kura ir koncertestrādes "Pūt, vējiņi" dārzā.

Biļetes iepriekšpārdošanā par 5 eiro pieejamas SIA "Biļešu Paradīze" kasēs visā Latvijā, bet svētku vakarā no pulksten 19 koncertestrādes "Pūt, vējiņi" kasē. Līgām, Jāņiem un bērniem līdz 12 gadiem, uzrādot personu apliecinošus dokumentus, ieeja pasākumā bez maksas.

Plašāka informācija Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.