Milzu reptilis viesosies izstādē 'Balttour 2014'
Foto: Publicitātes foto

Nedēļas nogalē – no 7. līdz 9. februārim – Ķīpsalā ieradīsies vēl nebijis viesis – rūcošs, kustīgs, dabiska lieluma aizvēsturisks reptilis. Viesi izstādē "Balttour 2014" aicināti sajust to laiku, kad uz Zemes valdīja dinozauri.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vēstures fakti liecina, ka pirms 65 miljoniem gadu vairāk nekā 100 miljonu gadu ilgusī dinozauru ēra ir beigusies, taču izstādē "Balttour 2014" viens šāds gaļēdājs "Nanotyrannus" (niecīgais jeb mazais tirāns), tomēr būs satiekams, informē izstādes rīkotāji. Radījums savu nosaukumu ieguvis salīdzinoši nelielo izmēru dēļ - tas ir 5 metrus garš un 1,9 metrus augsts.

Gigantiskais dzīvnieks Rīgā ieradīsies no pirmā dinozauru parka Baltijā - "DINO Parkas Radailiu", kas savus vārtus tūristiem vēra tikai pagājušajā vasarā, bet jau ir iemantojis milzu popularitāti ne tikai Lietuvā.

Dinozauru parks atrodas tikai septiņus km no Klaipēdas, un tajā kopumā ir sastopami 37 dinozauri, no kuriem lielākais ir 12 m augsts. Vairāk: www.dinoparkas.lt

Gan mazie, gan lielie "Balttour 2014" apmeklētāji varēs sajust pagātnes aizvēsturisko auru, apskatīt, aptaustīt un, protams, iemūžināt fotogrāfijās seno teiksmaino rāpuli, kā arī uzzināt par Lietuvā esošā dinozauru parka plašajām tūrisma un atpūtas iespējām.

Jau ziņots, ka no 7. līdz 9. februārim Ķīpsalā notiks 21. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2014", kas piedāvā apskatīt, izbaudīt un izvēlēties jaunās sezonas karstākās un izdevīgākās tūrisma iespējas un piedāvājumus Latvijā, Baltijā un visā pasaulē.

Vairāk: www.balttour.lv

Tags

Tūrisms
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form