Neparastākās viesnīcas pasaulē – nakšņo zārkā, sunī vai sāls kaudzē
Foto: Vida Press

Laba naktsmītne ikvienā ceļojumā ir svarīga, lai kārtīgi atpūstos un izbaudītu piedzīvojumus. Tomēr dažas naktsmītnes pašas par sevi jau ir apmeklēšanas vērtas un nakšņošana tajās ir piedzīvojums.

Piedāvājam ieskatu dažās ļoti īpašās viesnīcās visā pasaulē, kuru saimnieki ļoti centušies, lai otru tādu naktsmītni nekur citur nevarētu atrast.

Skandināvu neparastās viesnīcas

Šī viesnīca atrodas priežu mežā netālu no Haradas Zviedrijā. Tā sastāv no sešām unikālām mājiņām kokos, bet ar laiku plānots atvērt vēl citas. Viena no mājiņām atgādina stikla kapsulu, cita veidota kā putnu būris, tāpat tur ir arī citplanētiešu kuģim līdzīga mītne un istabiņa, kas veidota kā spoguļkubs. Kā jau īstā skandināvu viesnīcā, arī šajā ir sauna, kas, protams, atrodas koku zaros.


Vairāk informācijas šeit: www.treehotel.se

Šī viesnīca atrodas Zviedrijas ziemeļos, netālu no robežas ar Somiju. Ceļotājiem, kas vēlas izbaudīt atpūtu neparastās naktsmītnēs, varētu noderēt arī informācija par ledus viesnīcu, kas atrodas Somijas pusē, Kemi, nedaudz vairāk nekā 100 kilometru attālumā. Tā atrodas lielākajā sniega un ledus pilī pasaulē. Šīs sezonas jaunums pilī ir speciāli, divvietīgi kapsulveida numuriņi jeb olokolo ligzdas ar stikla jumtiem, kas iebūvēti sniega celtnes sienās, lai viesi, kas tajās vēlas pārnakšņot, varētu vērot ziemeļblāzmu un zvaigznes, pat nepieceļoties no aitādām klātas gultas. Tāpat tiek piedāvāti arī izbraukumi, aizāķējot šos nelielos treilerus aiz sniega motocikliem, tā radot pārvietošanās līdzekli, kas atgādina mūsdienu versiju par sniega karieti.

Vairāk lasiet šeit.

Source

Tūrismagids

Tags

ASV Berlīne Peru Somija Zviedrija Viesnīca
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form