Preiļos atklās metāla mākslas galeriju
Foto: Nester Custom

5. maijā Preiļos savas durvis apmeklētājiem vērs "Moto & Metal Nester Custom" mākslas galerija, kura ir vietējās ģimenes lolojums un sirdsdarba rezultāts, pastāstīja Preiļu novada tūrisma informācijas centra vadītāja Iveta Šņepste.

Jaunizveidotā mākslas galerija būs izklaides komplekss ikvienam – lielam un mazam, kurā atradīsies mākslinieciski izvietotas izstāžu zāles ar individualizētiem motocikliem un metāla mākslas skulptūrām. Pati galerija, motocikli un skulptūras, kas te izstādītas, ir galerijas saimnieka Aleksandra Nestjeruka radošā darba rezultāts. Visu galerijas interjeru izveidoja Aleksandra radošā komanda no "Nester Custom visual service".

Preiļos atklās metāla mākslas galeriju
Foto: Nester Custom

Te sev ko interesantu atradīs gan tie, kam tuva motociklu, vēja, ātruma, remonta un eļļainu roku tēma, gan arī tie, kas novērtē dizaina priekšmetus. Savukārt mazākie varēs priecāties par metāla mākslas darbiem multfilmu tematikā.

Adrenalīna mīļotāji varēs izmēģināt "Wheelie mašīnu", proti, motocikla vadīšanu uz aizmugurējā rata - simulatora, savukārt galerijas veikalā tiks piedāvāti interjera priekšmeti, apģērbi, aproces un rotaslietas, ko radījusi Alina Nesterjuka.

Preiļos atklās metāla mākslas galeriju
Foto: Nester Custom

Galerija darbu uzsāks 5. maijā, un turpmāk darbosies katru nedēļu no trešdienas līdz svētdienai. Tā atrodas Preiļos, A. Upīša ielā 20. Savukārt, ko vēl apskatīt un izbaudīt Preiļos, meklē te.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form