Sešas ļoti noderīgas bezmaksas aplikācijas ceļotājiem
Foto: Shutterstock

Laikā, kad modernās tehnoloģijas ir iekarojušas nozīmīgu vietu arī tūrisma industrijā, retais ceļotājs vairs izlīdzas tikai ar karti un kompasu. Ja iepriekš informācija par galamērķi bija jāievāc pirms došanās ceļojumā, tad šobrīd ikviens, kuram kabatā ir viedtālrunis, var ceļot bez raizēm. Viena no vadošajām tūrisma aģentūrām Latvijā "Latvia Tours" sadarbībā ar "Samsung Electronics" apkopojusi virkni noderīgu aplikāciju, padarot ceļošanu ērtāku un patīkamāku. Turklāt tās visas ir lejuplādējamas bez maksas.


"Mobilā telefona loma nemitīgi attīstās un jau sen tā pamata – saziņas – funkcija ir tikai viens no ierīces pielietojumiem. Mūsdienās, pateicoties modernu tūrisma aplikāciju attīstībai, viedtālrunis ir efektīva alternatīva vārdnīcai, kartei, izdrukātai lidojuma biļetei un daudz citiem ar ceļošanu saistītiem uzdevumiem. Kā liecina "Sociālo mediju un viedierīču stratēģijas tūrisma konferences" dati, 85 procenti no visiem starptautiskajiem ceļotājiem ceļojuma laikā ir līdzi kāda mobilā ierīce (planšete vai viedtālrunis), turklāt 31 procents ceļotāju savu nākamo ceļojumu meklē izmantojot viedtālruni," stāsta Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Baltijas valstīs.

"XE Currency"

Šī ir ceļotāju iecienīta aplikācija, kas palīdz ātri orientēties valūtu atšķirībās un konvertēt naudu uz nepieciešamo valūtu, lai saprastu lietu vērtību attiecīgajā valstī. Izmantojot "XE Currency" aplikāciju, pat lietpratīgie austrumu tirgotāji nespēs jums pārdot suvenīru par krietni augstāku cenu, nekā ir tā reālā vērtība. Svarīgi, ka aplikācija darbojas arī vietās, kur nav pieejams internets.

Vairāk informācijas: xe.com

"MiFlight"

Ja drošības pārbaudes rinda lidostā ir 100 reizes garāka nekā jūsu pacietība, tad iesakām lejupielādēt "MiFlight" aplikāciju, kas apkopo informāciju par rindas apkalpošanas laiku no vairāk nekā 50 lidostām visā pasaulē. Ar šīs aplikācijas palīdzību jūs zināsiet, kad labāk iemalkot tasi kafijas, kad – stāties rindā.

Vairāk informācijas: gomiflight.com

"GateGuru"

Ja Tomam Henkam no filmas "Lidosta'' būtu pieejama "GateGuru" aplikācija, viņš droši vien lidostu nevēlētos pamest. Šī aplikācija parāda nepieciešamo informāciju par lidostā pieejamajiem restorāniem, veikaliem, atpūtas zālēm un citiem pakalpojumiem. Papildus tam aplikācija tur lietas kursā par lidojumu kavēšanos, mainītiem iekāpšanas vārtiem, nolaišanās laika korekcijām, veic statistiku par nolidotajām jūdzēm vai apmeklētajām lidostām.

Vairāk informācijas: gateguru.com

"Just Ahead"

Mašīna, pilna bāka degvielas, draugi un divu nedēļu garas brīvdienas ir lielisks pamatkapitāls ceļojumam pa Eiropas valstīm. Dodoties pretī piedzīvojumiem, iesakām aplikāciju "Just Ahead", ko lejupielādējot, jūs savu viedtālruni varat pārvērst par GPS gidu. Tas nozīmē, ka, šķērsojot valsts reģionus, tūrisma objektus vai ievērojamas vietas, aplikācija darbosies kā audio gids, kas stāsta par šīs vietas kultūru, notikumiem un faktiem. Aplikācija ir viegli lietojama un darbojas bez interneta savienojuma.

Vairāk informācijas: justahead.com

"Wiffinity"

Atgriežoties no ceļojuma, mobilā interneta rēķins liek saķert galvu? Nebēdājiet, "Wiffinity" bezmaksas aplikācija ļaus ietaupīt ikvienam kaislīgam ceļotājam un sociālo tīklu pārlūkotājam. "Wiffinity" aplikācija tās lietotājam parāda tuvākos bezmaksas WiFi piekļuves punktus visā Eiropā.

Vairāk informācijas: wiffinity.com

Rezervējiet rindu ārzemēs: "Viator"

Vēlaties izlaist rindu uz Eifeļa torni vai "Game of Thrones" tūri Maltā? Izmēģiniet aplikāciju "Viator", kas atradīs un rezervēs ekskursijas rindu vairāk nekā 1500 vietās visā pasaulē. Izbaudiet ceļojumu, lieki netērējot laiku rindā! Biļeti iespējams uzrādīt telefonā.

Vairāk informācijas: viator.com

Tags

Baltija Eiropa Samsung Electronics Baltics

Comment Form