'Tallink' jūlijā piedāvās tiešos reisus no Rīgas uz Sāremā un Olandi
Foto: Shutterstock

"Tallink Grupp" 19. jūnijā paziņoja, ka jūlijā veiks divus īpašos kruīza ceļojumus no Rīgas uz jauniem galamērķiem – Olandi (agrāk zināmas kā Ālandu salas) un Sāremā, piedāvājot brīnišķīgas atpūtas iespējas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Reisi notiks jūlijā ar kuģi "Romantika", kas ierasti kursē maršrutā Rīga-Stokholma. Šāda veida ceļojumi ļaus visiem atklāt sava reģiona skaistākās vietas un izbaudīt vasaras ceļojuma šarmu brīnišķīgajā Baltijas jūrā.

Lai nodrošinātu, ka ceļotājiem galamērķos ir iespējami vairāk laika tūrisma objektu apmeklējumam, piemēram, riteņbraukšanai, pārgājieniem vai makšķerēšanai, uzņēmums piedāvās pavadīt deviņas stundas Olandē un 12 stundas Sāremā.

Īpašie kruīzi no Rīgas notiks pēc šāda grafika:

  • 18. jūlijs Rīga-Olande-Rīga (atiešana no Rīgas pulksten 17, ierašanās Olandē pulksten 9, atiešana no Oldanes pulksten 18, ierašanās Rīgā pulksten 11)
  • 26. jūlijs Rīga-Sāremā-Rīga (atiešana no Rīgas pulksten 18, ierašanās Sāremā pulksten 8, atiešana no Sāremā pulksten 20, ierašanās Rīgā pulksten 10)

Maršrutā Rīga-Olande-Rīga ir iespējams doties pasažieriem bez un ar auto, maršrutā Rīga-Sāremā-Rīga arī iespējams doties pasažieriem bez un ar auto, taču nobraukšana galamērķī Sāremā nebūs iespējama. Abos galamērķos būs pieejami transfēra autobusi.

"Mēs esam ļoti priecīgi, ka varam piedāvāt plašu ceļojumu izvēli šajā vasarā, lai katram būtu no kā izvēlēties. Mēs rūpīgi strādājām, lai atrastu un vienotos par ceļošanu uz tādiem galamērķiem, kas ir droši, aizraujoši un unikāli, salīdzinājumā ar ierasto piedāvājumu," sacīja "Tallink Latvija" izpilddirektors Hillards Taurs. "Visiem ir iespēja ieplānot nelielu atpūtas brīdi mūsu reģionā un ceļot uz vietām, kur ierasti nekursējam. Tāpēc ir īstais laiks ceļot. Un kas zina, varbūt mums ir vēl kāds pārsteigums, tāpēc sekojiet līdzi informācijai," skaidroja Taurs.

Biļetes uz jūlija reisiem varēs iegādāties no 19. jūnija.

Tags

Tallink
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form