Ceļojums uz cilvēces šūpuli: ko apskatīt Tanzānijā?
Foto: Publicitātes foto

Tanzānija ir interesantākā un unikālākā, turklāt arī drošākā Āfrikas valsts, teikts "National Geographic". To nereti dēvē par brīnumu zemi, kas sevī slēpj neiedomājamu floras un faunas dažādību. Lūk, vēl citi iemesli, kuru dēļ būtu vērts aizceļot uz šo zemi, lai iepazītu tās īpašo skaistumu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma


Nevienā citā valstī nav tik liels teritorijas īpatsvars, kas būtu iekļauts aizsargājamā zonā. Tanzānijā tas sasniedz 25%. Tur dzīvo arī Āfrikā lielākais dzīvnieku skaits (20% no visa kontinenta faunas), tostarp 30% lauvu un 25% visu Āfrikas gepardu un leopardu.

Par latviešu motobraucēju ceļojumu pa Tanzāniju lasiet šeit.

Serengeti parks - mājvieta miljoniem dzīvnieku

Āfrikā vecākais un visapmeklētākais nacionālais parks, kur ir lielākā dzīvnieku koncentrācija – to skaits sasniedz 4,5 miljonus. Tieši tas ir galvenais iemesls, kāpēc Tanzānijā ik gadu ierodas liels skaits tūristu. Parkā var vērot gan to, kā plēsēji medī savu laupījumu, gan to, kā rāmi ganās zebras, ziloņi un žirafes.

Parks atrodas vairāk nekā 14,7 kvadrātkilometru lielā teritorijā tropiskās un subtropiskās savannas zonā.

Ceļojums uz cilvēces šūpuli: ko apskatīt Tanzānijā?
Foto: Diana Robinson / cc

Parasti apmeklētājiem tiek piedāvāts doties safari izbraucienos, nevis, lai medītu, bet gan fotografētu un novērotu majestātiskos dzīvniekus, putnus un neskarto dabu. Kopā ar zinošu gidu var atklāt un izzināt Āfrikas savvaļas dzīvi.

Vairāk par pasaules pārsteidzošākajiem dabas parkiem lasiet šeit.

Tags

Āfrika Ceļojums National Geographic Tanzānija UNESCO Tanzānija Āfrika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form