Tūrisma vakarā Jelgavā stāstīs par gleznaino Jaunzēlandi
Foto: Publicitātes foto

Ceturtdien, 31.oktobrī, pulksten 18, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies tematiskais tūrisma vakars "Tālāk nav kur – Jaunzēlande", kurā ceļotājs Raitis Kraslovskis uzstāsies ar stāstu par saviem piedzīvojumiem Jaunzēlandē.

Tematiskā tūrisma vakara viesis būs ceļotājs un vieglatlētikas entuziasts Raitis Kraslovskis, kurš iedvesmu doties uz Jaunzēlandi ieguva no citu ceļotāju iespaidiem tūrisma vakaros Rīgā un Jelgavā. Stāsti par šīs zemes draudzīgajiem cilvēkiem un bildes ar gleznainajām ainavām bija pietiekoši vilinošas, lai pēc četriem gadiem Raitis aizceļotu uz šo valsti. Tāpēc šoreiz par piedzīvoto Jaunzēlandē stāstīs jau pats Raitis – par tur pavadīto laiku, dzīvošanu mašīnā un darbiem, kurus strādāja, kā arī par šīs zemes vieglatlētikas un skriešanas kultūru.

Vakara gaitā viesis padalīsies pieredzē arī par to, kā uz Jaunzēlandi var nokļūt ar jauniešu programmas "Working Holiday" vīzu, kas ir pieejama jauniešiem līdz 30 gadu vecumam. Katru gadu šādas vīzas no Latvijas ir pieejamas tikai 100 interesentiem.

Tūrisma vakarā Jelgavā stāstīs par gleznaino Jaunzēlandi
Foto: Publicitātes foto

Tūrisma vakars Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies 31.oktobrī pulksten 18. Dalības maksa pieaugušajiem un skolēniem divi eiro, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas. Papildus informācija un pieteikšanās pa tālruni 63005445 vai rakstot uz e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Source

Tūrismagids
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form