'Wizz Air' paziņo par atteikšanos no bezmaksas lielās rokas bagāžas
Foto: LETA

Lidsabiedrība "Wizz Air" nākusi klajā ar jaunu bagāžas politiku, kas paredz, ka no 2018. gada 1. novembra visi pasažieri lidmašīnas salonā varēs ņemt tikai mazo rokas bagāžas vienību.

Lidsabiedrība apgalvo, ka tās ilggadējā statistika liecinot, ka vairāk nekā 10 tūkstošus lidojumu gadā ietekmē ar bagāžu saistīta kavēšanās. Turklāt skaitļi parādot, ka pēdējo piecu gadu laikā vidējais uzturēšanās ilgums galamērķī ir nepārtraukti samazinājies un pašlaik trešdaļa lidsabiedrības ceļotāju izbrauc uz trim dienām vai mazāk. Tā kā ceļojumi ir īsāki, pasažieri ņem līdzi mazu un kompaktu bagāžu. Trešdaļa pasažieru ir iegādājusies reģistrējamās bagāžas pārvadāšanu, bet tikai septītā daļa ir izvēlējusies salonā līdzņemamo ratiņsomu, teikts "Wizz Air" paziņojumā.

No 1. novembra katram pasažierim ir tiesības bez maksas ņemt salonā rokas bagāžu (40 × 30 × 20 cm), savukārt pasažieriem, kuri ir iegādājušies pakalpojumu "Wizz Priority", būs atļauts ņemt līdzi salonā arī ratiņsomu (55 × 40 × 23 cm). "Wizz Air", atsaucoties uz klientu atsauksmēm un ceļošanas paradumu maiņu, uzskata, ka īsiem ceļojumiem pasažieri līdzi ņem tikai mazo rokas bagāžas vienību, bet turpmāk par lielāku koferi, kas sver līdz desmit kilogramiem, būs jāpiemaksā septiņi eiro un jānodod tas bagāžā.

"Wizz Air" tirgvedības vadītājs Juhans Eidhāgens sacīja: "Pasažieri vēlas atsevišķus, nesakomplektētus pakalpojumus, un tas ir ultrazemo izmaksu modeļa pamatā, ko īsteno arī "Wizz Air". Mēs gribam piedāvāt klientiem viszemākās iespējamās cenas, kā arī caurredzamu skatu uz biļešu cenu noteikšanu. Atdalot preces un pakalpojumus, "Wizz Air" demokratizē ceļošanu un nodrošina iespēju maksāt par vajadzīgo."

Lidsabiedrība pasažieriem iesaka gudri sakravāt bagāžu un vajadzības gadījumā iegādāties "Wizz Priority", kas maksā sākot no pieciem eiro un tajā iekļauta bezmaksas rokas bagāžas (40 × 30 × 20 cm), ratiņsomas (55 × 40 × 23 cm) līdzņemšana salonā, prioritārā reģistrēšanās un prioritārā iekāpšana.

Biļetes ceļojumiem pēc 2018. gada 1. novembra, kas ir nopirktas pirms 10. oktobra bez "Wizz Priority", tiks papildinātas ar bezmaksas 10 kilogramu reģistrējamo somu, savukārt biļetes ar reģistrējamo bagāžu tiks papildinātas ar "WIZZ Priority". Lidsabiedrība uzskata, ka šī bagāžas politika veicinās ērtāku un ātrāku iekāpšanu, labāku klientu pieredzi un vienlaikus uzlabos lidsabiedrības izlidošanas precizitātes rādītāju.

Juhans Eidhāgens piebilda: "Mēs ar prieku iepazīstinām ar jauno, caurredzamo un visiem taisnīgo bagāžas politiku, kas mūsu klientiem piedāvā visplašāko bagāžas variantu izvēli, kā arī ļauj katram pasažierim par brīvu pārvadāt rokas bagāžu. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu daudzpusīgais piedāvājums ar vairāk nekā 50 bagāžas kombinācijām individualizēti apmierinās klientu vajadzības un mūsu pasažieri turpinās maksāt tikai par tiem pakalpojumiem, kurus viņi vēlas izmantot. No 1. novembra mēs padarīsim ceļošanu ērtāku, turpinot piedāvāt viszemākās iespējamās cenas mūsu plašajā tīklā, kurā ir 143 galamērķi 44 valstīs."

"Tūrisma Gids" atgādina, ka šī gada augustā ar šādu paziņojumu par rokasbagāžu klajā nāca arī aviokompānija "Ryanair".

Tags

Wizz Air
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form