Anglijas ceļvedis: ko apskatīt, dodoties uz šo vietu
Foto: Shutterstock

Anglijā, kura ir viena no Lielbritānijas daļām, ir daudz interesantu galamērķu, tāpēc vērts apsvērt kaut īsu ceļojumu uz šo pusi. Ko te apskatīt?

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Protams, pirmais, kas nāks prātā, runājot par Angliju, būs Londona. Un ne velti – tā ir apskates vietām bagāta, ļaujot katram atrast kaut ko interesantu sev. Gan ierastos tūristu objektus, gan arī apslēptus dārgumus, kas ļaus pilsētu iepazīt no cita rakursa. Ne tikai Anglijas metropolē, bet arī nedaudz mierīgākās pilsētās iespējams iepazīties ar interesantām arhitektūras pērlēm, apmeklējot pat šķībus un greizus ciemus. Izklausās interesanti, ne tā? Gan nelielajās pilsētās, gan arī ciemos un vēl nomaļākās vietās iespējams atrast arī dažādas dabas pērles, kas noteikti pārsteigs un vēlreiz apliecinās tikai to, ka šis ir lielisks galamērķis.

Turpinājumā "Tūrisma Gids" izcēlis vairākus apskates objektus, pieredzes stāstus, kā arī praktiskus padomus tiem, kas plāno doties uz šo vietu.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form