Atpūtnieku sapnis: vietas, kur var baudīt tirkīzzilu ūdeni

Atpūtnieku sapnis: vietas, kur var baudīt tirkīzzilu ūdeni
Foto: Shutterstock

Vienu vilina arhitektūra, otru kalni, bet citu pievelk zili ūdeņi, kas izstaro īpašu mieru un skaistumu. Šoreiz par tiem!

Tie, kas savā ceļojumā vēlas kārtīgi pazvilnēt pludmalēs un baudīt laisku atpūtu ūdeņu krastos, noteikti raugās, lai noteiktajā galamērķī būtu vieta ar patīkami zilu ūdeni, kas tā vien vilinātu nopeldēties. Savukārt citi šādu pasakainu skatu vēlas aplūkot tik dedzīgi, ka ir gatavi pat doties garākos pārgājienos un ekspedīcijās, lai tikai varētu izjust zilo ūdeņu varenību.

Turpinājumā "Tūrisma Gids" piedāvā brīnišķīgas vietas visā pasaulē, lai interesanti varētu atrast ko atbilstošu katrai sezonai. Turklāt nevajag braukt nemaz nekur tālu, jo arī Latvijā ir iespējams atrast ko līdzīgu!

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl