Brīvdienu maršruti: vasarīgas atpūtas iespējas dažādās Latvijas pilsētās

Brīvdienu maršruti: vasarīgas atpūtas iespējas dažādās Latvijas pilsētās
Foto: Evija Ziemiņa

Svētki ir klāt! Un tā kā daudzi šīs dienas nolēmuši pavadīt kopā ar ģimeni vai draugiem, laukos vai citā pilsētā, nākas doties uz kādu citu Latvijas vietu, kur visiem pulcēties.

Neatkarīgi no tā, kurā Latvijas pusē sanāk šajās brīvdienās līksmot, lustēšanos var apvienot arī ar jaunu vietu apskati. Kaut kur starp alutiņa baudīšanu un nākamā siera rituļa servēšanu uz galda, iespējams apskatīt arī kādu skaistu vietu.

Kāds dabas nostūris, kur pilsētas nogurdinātajiem ievilkt krūtīs lauku gaisu, vai cita pilsēta, kas uz svētkiem, iespējams, palikusi nedaudz klusāka nekā parasti, jo tās iedzīvotāji laukos sasēduši pie ugunskuriem - svētku baudīšanu noteikti var apvienot ar jaunu teritoriju iepazīšanu.

Ko tad apskatīt? "Tūrisma Gids" apcirkņos esam atraduši vairāku pilsētu tūrisma iespēju apskatu, kas vilinās gan ar savu mieru un dabas tuvumu, gan aktīvo atpūtu.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl