Ceļojums laikā: zīmīgas vietas Latvijā toreiz un tagad
Foto: Kocēnu novada domes arhīvs

Uz mirkli atgriezties pagātnē un izjust tā laika varenību – tieši to ļauj dažādi vēsturiskie stāsti un senas fotogrāfijas, salīdzinot laikus toreiz un tagad.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tieši tāpēc "Tūrisma Gids" turpinājumā piedāvā rakstu sērijas "Ceļojums laikā" publikācijas, aicinot iepazīties ar dažādiem objektiem Latvijā, kā arī to vēsturiskajiem stāstiem un fotogrāfijām.

Esam izcēluši gan dižas muižas un pilis, kas glabā ne vienu vien interesantu leģendu, kā arī visiem labi zināmus objektus un to tapšanas stāstus. Protams, rakstu kolekcijā atrodamas arī tādas vietas, kuras šobrīd Latvijas apceļotāju acīm vairs nav redzamas un tās zudušas nebūtībā.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Tags

Ceļojums laikā
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form