Ceļojums uz Indonēziju: kas jāņem vērā un ko apskatīt
Foto: Shutterstock

Plāno eksotisku ceļojumu? Lūk, ideja – Indonēzija. Šī salu valsts priecē ar dažādiem krāšņiem dabas skatiem un noteikti pārsteigs ar tikpat kolorītiem piedzīvojumiem.

Vispirms jau jāņem vērā, ka Latvijas pilsoņiem, ceļojot uz Indonēziju līdz 30 dienām, ieceļošanas vīza nav nepieciešama, kas būtiski atvieglo šīs zemes sasniegšanu.

Indonēzijā var peldēt dzidrā ūdenī, tur ir skaistas smilšu pludmales, fantastiski tropiskie meži un unikāla kultūra, ko izpētīt. Patiesībā tur ir daudz, ko redzēt un darīt, turklāt aktivitātes šajā valstī neprasa milzu tēriņus.

Pirms plāno ceļojumu, ielūkojies Ārlietu ministrijas mājaslapā, uzzinot visu svarīgāko par ceļošanu tur un drošības situāciju valstī, bet pēc tam izpēti "Tūrisma Gida" piedāvātās apskates vietas un ceļojuma stāstus, kur atrodami arī noderīgi padomi, ko likt aiz auss, ceļojot uz šo skaisto salu valsti.

Lai krāšņs piedzīvojums!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form