Leģendām un nostāstiem apvīti tūrisma objekti Latvijā
Foto: Regīna Indriķe un Irēna Broliša, Dabas aizsardzības pārvalde

Kā vieta radusies? Kas to apdzīvojis? Un galu galā – vai šīs senās vietas neglabā kādus baisus noslēpumus? Tie ir daži no jautājumiem, uz kuriem atbildes dažkārt tiek meklētas teikās un leģendās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šoreiz "Tūrisma Gids" izraudzījies saulītē izcelt dažādus apskates objektus Latvijā, kurus apvij interesantas leģendas un nostāsti.

Kolekcijā iespējams atrast gan muižu baisos likteņstāstus, gan arī palūkoties uz dažādiem citiem objektiem dabā caur teikām un tautās paklīdušiem nostāstiem. Te atradīsi arī dabas takas, ezerus, kalnus un avotus, kas izraudzījušies īpašu uzmanību un vilina ar savu mītisko mantojumu.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form