Maģiskā zemūdens pasaule: nogrimušas pilsētas un citi interesanti tūrisma objekti

Maģiskā zemūdens pasaule: nogrimušas pilsētas un citi interesanti tūrisma objekti
Foto: Kadrs no video

Viss neatklātais un nezināmais allaž simpatizējis ļaudis. Arī zemūdens pasaule, kurā kaut ko saistošu un maģisku var atrast ikviens – kādam tas ir kāds interesants, nogrimis objekts, citam trakulīga izklaide, bet vēl kādu saista leģenda, kas apvijusi konkrēto vietu.

Šoreiz "Tūrisma Gids" notraucis putekļus no arhīva plauktiem un saulītē izcēlis vairākus interesantus rakstus par zemūdens pasauli.

Šajā rakstu kolekcijā atrodami gan stāsti par appludinātām un nebūtībā pazudušām pilsētām, par kuru funkcionēšanu var vien pasapņot, gan arī iepazīties ar citiem objektiem, kurus liktenis nav žēlojis.

Tāpat saules gaismā izcelti raksti par vietām, kas ir īstas nirēju paradīzes, piedāvājot interesantu pieredzi ikvienam šīs nodarbes cienītājam. Bet kaut ko interesantu atradīs arī vienkārši atpūtnieki, kuri labprāt metas nezināmu zemūdens alu sistēmu labirintos vai tikai vēlas nakti pavadīt savdabīgās viesnīcās, ko ieskauj bieza ūdens kārta.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.