Neparastas, valdzinošas un krāsainas: pārsteidzošas pludmales no visas pasaules
Foto: Miroslav Vajdic/cc/Shutterstock

Jaunākās laika prognozes liecina, ka ziema it nemaz vēl neplāno atkāpties, tāpēc līdz pavasara iesākumam vēl jāpaciešas. Iespējams, tavos plānos ietilpst aizbēgšana no ziemas uz siltajām zemēm, kurās atrast pašu skaistāko un neparastāko pludmali, lai baudītu īpašu atpūtu. Lai palīdzētu izvēlēties no lielā klāsta, piedāvājam ieskatu pasaules iespaidīgāko pludmaļu sarakstā.

Pirms sākt apskatīt, kādas interesantas un apburošas pludmales pasaulē maz ir, vajadzētu apmēram saprast, uz kurieni gribas doties – ceļot pa Eiropu vai doties uz citiem kontinentiem. Skaistas atpūtas vietas pie jūras vai okeāna netrūkst kā tuvākās, tā tālākās valstīs, tāpēc visu pirms jāizsver prioritātes un tērējamie finansiālie līdzekļi.

Daudzus ceļotājus saista viss neparastais, un arī pludmales var patiesi pārsteigt. Interesanti galamērķi ir "krāsaino smilšu pludmales", un pasaulē tādas ir atrodamas visdažādākās – zaļas, rozā, sarkanas, melnas u.c. Tāpat ir iespējams baudīt saules siltumu un ūdens tuvumu neparastā kompānijā, piemēram, ar pingvīniem un bruņurupučiem. Plašāk lasi te.

Ja ar ziemu tomēr esi uz "tu" un aukstums nebūt tev nesabojā garastāvokli, lai dotos ārpus mājas un izbaudītu brīvdienas, skaistas pludmales var atrast arī tepat Baltijā. Protams, šeit atpūta februāra beigās vai marta sākumā būs citādāka, jo pārsvarā kilometriem tālu pavērsies sniegota ainava. Iespējams, vēlies tās apskatīt gan ziemā, gan iekļaut brīvdienu maršrutā vasarā – šajā rakstā atradīsi 10 skaistākas un klusākās pludmales Baltijā.

Lūk, šajā kolekcijā iepazīsties ar dažādām neparastām, taču patiesi skaistām un interesantām pasaules pludmalēm!

Source

Tūrismagids

Tags

Iedvesma ceļotājiem Pludmale
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form