Netici savām acīm: trīs vietas pasaulē, kur top realitātei neatbilstoši foto
Foto: instagram.com/jxavierrc

Vēlies bildi kraujas malā, šķietami nesasniedzamā vietā vai dīķa vidū, nesaslapinot drēbes? Tas viss ir iespējams – taču tikai daļēji. Ja fotoaparāts novietots pareizajā leņķī, nav vajadzīgas pat speciālas lietotnes, kas bildes pārveido, jo apmānīt aci nav nemaz tik sarežģīti.

Šoreiz "Tūrisma Gids" lasītāju uzmanību vēlamies vērst vietām, kurās top "neīstas" fotogrāfijas. Tām labi atbilst teiciens – ne viss ir tā, kā izskatās, jo šķietami ārkārtīgi bīstamas vai pasakaini skaistas bildes iespējams uzņemt, galveno objektu pareizi iekadrējot vai ņemot talkā kādu palīglīdzekli, piemēram, spogulīti.

Vērts piebilst, ka arī uz ceļvežu fotogrāfijām jāskatās ar kritisku aci. Šajā gadījumā runa nav par fotošopu, bet gan bildes uzņemšanas brīdi. Nereti tādas slavenās vietās kā Tadžmahals, Ēģiptes pirmamīdas vai Spāņu kāpnes Romā bildē redzamas teju kā pamesti objekti, rodot priekštatu, ka apmeklējuma laikā tuvumā būsi vienīgā dzīvā dvēsele. Lieki piebilst, ka cilvēku šajās vietās ir ārkārtīgi daudz, precīzāk – tur jāsastopas ar tūristu jūrām. Reālo situāciju pasaulslavenās vietās vari apskatīt šajā rakstā.

Savukārt turpinājumā aicinām iepazīties ar trim vietām pasaulē, kur top "neīstas" fotogrāfijas. Nākamreiz vairs neļausi sevi apmānīt!


Source

Tūrismagids

Tags

Ceļojums
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form