Pasaules apceļošana ar velosipēdu: latviešu piedzīvojumi un praktiski padomi
Foto: Privātais arhīvs

Katrs atrod sev tuvāko ceļošanas veidu. Starp daudzajām iespējām ir cilvēki, kuri nebaidās riskēt, tuvākas un tālākas zemes iepazīstot uz velosipēda.

Kāpēc viņi izvēlas pasauli apskatīt šādā veidā? Kādam tā ir divu kaislību – ceļošanas un pedāļu mīšanas – apvienošana, citam patīk sevi izaicināt, vēl kāds atzīst, ka tas samazina ceļojuma izmaksas, bet ir arī cilvēki, kas izvēlas ceļot šādi, domājot par dabas saudzēšanu un ilgstpējīgu ceļošanu.

Šāds ceļošanas veids noteikti nav no vieglākajiem, tomēr vairāki latviešu ceļotāji, kuri pat bez pieredzes devušies šādos pārbaudījumos, neslēpj, ka tas bijis fantastisks piedzīvojums un tas nav nemaz tik nerealizējami.

Turpinājumā piedāvājam iepazīties ar "Tūrisma Gida" stāstiem par latviešiem, kas apceļojuši tuvākas un tālākas zemes ar velo. Viņi dalās interesantos piedzīvojumos, kā arī praktiskos padomos, kas noteikti noderēs, lai īstenotu šādu ideju tad, ja arī tu esi nolēmis pamēģināt ko līdzīgu.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form