Pieredzē pārbaudīti: 14 maršruti kalnos, kas ļaus izbaudīt dabas varenību

Pieredzē pārbaudīti: 14 maršruti kalnos, kas ļaus izbaudīt dabas varenību
Foto: Shutterstock

Tie, kas vēlas atpūsties pie dabas, ne vienmēr skrien uz pludmalēm ķert saules starus. Atslēgties no visas pasaules pat ļoti labi iespējams, dodoties pat varbūt fiziski grūtos pārgājienos. Kur gan vēl labāk "izvēdināt galvu", ja ne kalnos?

Šoreiz "Tūrisma Gids" no arhīva izcēlis vairākus pārbaudītus maršrutus visapkārt pasaulei, kur smelties enerģiju no kalniem un nebeidzamas brīvības.

Daži pārgājieni ir vieglāki un veicami vien pāris stundās, savukārt citus maršrutus tik viegli pievarēt nebūs iespējams un ceļā būs jāpavada pat vairākas dienas.

Neatkarīgi no grūtības pakāpes, skati, kas sastopami ikvienā no šīm kalnu takām, liks elpai sajūsmā aizrauties. Tāpēc turpinājumā piedāvājam vairākus pieredzes stāstus par kāpšanu kalnos, lai tie tevi iedvesmotu jauniem piedzīvojumiem!

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl