Populāri tūrisma objekti, kurus ieskauj vai jau ir aprijis ūdens
Foto: Shutterstock

Ūdens tuvums zināmā mērā piešķir maģiju ikvienai vietai. Un tā ir arī ar šiem populārajiem tūrisma objektiem. Tos ieskauj vai jau aprijis ūdens, un tagad objekti meklējami dzelmē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jau Latvijā vien mūžam atmiņās paliks Staburags, kuru tagad aplūkot var vien vēsturiskās fotogrāfijās vai arī raudzīties uz īpašo atzīmes vietu Daugavā. Savukārt ik pa laikam, pazeminot ūdeni, ar kājām var aiziet līdz Svētā Meinarda salai Ikšķilē, kas citkārt nav iespējams.

Protams, arī pasaules mērogā ir vairāki interesanti objekti. Igaunijā meklējams nogrimušais Rummu cietums, bet, izvēloties tālākus galamērķus, iespējams atrast pilis, kuras ieskauj ūdens. Tāpat arī sameklējamas baznīcas, kuru torņi slejas no dzelmes. Protams, dažu labu ciemu ūdens aprijis pavisam, bet, mainoties ūdens līmenim, retu reizi daļas no tiem ir redzamas pat ar neapbruņotu aci.

Turpinājumā "Tūrisma Gids" piedāvā šādus objektus iepazīt virutāli!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form