Sala burvīgās rotas: kur meklēt leduskritumus
Foto: Simona Čeičiniece

Tā kā šajā nedēļā solās būt vēsāks laiciņš, var cerēt, ka aukstākās naktis parūpēsies par vareniem sala meistarstiķiem, pārvēršot plūstošos strautiņus un ūdenskritumus skaistos leduskritumos.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Tūrisma Gids" pēdējos gados novērojis vairākas reizes, kad iespaidīgās ledus kompozīcijas pārvērtušās ne tikai smalkākās tērcītes, bet aizsaluši pat brangi ūdenskritumi. Tā dabas veidotā ledus skulptūrā reiz sastindzis varenais Daudas ūdenskritumus un pat gandrīz aizsalusi Ventas rumba.

Turpinājumā piedāvājam vairākus skaistus leduskritumus, taču ņem vērā – spriežot pēc laika prognozēm, tuvākajās dienās tos varēs redzēt arī citviet, tāpēc ielūkojies šajā ūdenskritumu kolekcijā un dodies skatīt, vai šlakatas jau ir sastingušas.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form