Savdabīgas spoku pilsētas un stāsti, kāpēc tās zudušas nebūtībā
Foto: Vida Press

Nevar noliegt, ka pamestām vietām ir savs šarms – tās piesaista ar savu klusumu, kā arī liek iztēloties kādreizējo dzīvi šeit. Tieši šo iemeslu dēļ arī daudzas no šādām vietām atdzimušas jaunā ampluā – kā tūrisma objekti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šoreiz "Tūrisma Gids" izraudzījies dažādas spoku pilsētas no visas pasaules, tostarp arī Latvijas. Šī pilsēta katra izceļas ar savu savdabību. Kāda nekad tā arī nav bijusi apdzīvota, savukārt citas agrāk nebija iedomājamas bez rosības, bet tagad par kādreizēju dzīvību šajās vietās liecina tikai pamestā iedzīve. Lai vai kā – ikvienai no šīm pilsētām ir savs unikālais stāsts, ļaujot izprast iemeslus, kāpēc šīs vietas tagad ir gluži kā izslaucītas.

Ļaujies virtuālam piedzīvojumam vai, ja šādi galamērķi tevi interesē, saplāno nākamo piedzīvojumu, kas noteikti piešķirs asumu gaidāmajam ceļojumam.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form