Skaisti, dziedinoši vai gluži kā uz citas planētas: septiņi dabiskie baseini

Skaisti, dziedinoši vai gluži kā uz citas planētas: septiņi dabiskie baseini
Foto: Shutterstock

Kad šķiet, ka laikapstākļi aiz loga varēja būt patīkamāki, tā vien gribas pasapņot par peldi brīvā dabā un patīkamu siltumu.

Šoreiz "Tūrisma Gids" sniedz ieskatu dabiski izveidojušos baseinu karuselī. Šos baseinus par iecienītiem tūrisma objektiem nav padarījušas cilvēka rokas, bet gan pati māte daba, liekot vien nobrīnīties par tās kārtējo šedevru.

Kolekcijā atrodams baseins, kurš liek divreiz padomāt, vai tas atrodas uz mūsu planētas, kā arī sameklējama vieta, ko mēdz dēvēt pat par "Nāves baseinu", jo pelde tajā var būt arī visai bīstama. Tāpat piedāvājam iepazīties ar vietu, kur izskatās gluži kā no pastkartes un tajā var laiski atpūsties. Apskatīt iespējams arī baseinus, kuros atrodas termālie avoti, turklāt kādam no tiem pat tiek piedēvētas dziedinošas spējas.

Turpinājumā iespējams atrast septiņas ļoti īpašas vietas, kuras vērts iekļaut savu ceļojumu maršrutos. Turklāt, kas svarīgi, daudzās vietās, kur atrodas šie dabā esošie baseini, laikapstākļi ir pat ļoti patīkami, bet ja tur ir tikpat vēss – vismaz ūdens tajā ir silts. Varbūt ieplānot kādu no šiem baseiniem, par savu rudens vai ziemas galamērķi?

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.