Ūdenskritumi, dižakmeņi un pilskalni: vareni tūrisma objekti dabā
Foto: F64

Atpūta svaigā gaisā ir vajadzīga ikvienam, tāpēc, lai nenāktos stundām prātot un meklēt aizraujošākos pieturpunktus kartē, "Tūrisma Gids" steidz palīgā ar interesantiem ieteikumiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izvēles iespējas ir teju bezgalīgas, jo skaistas vietas dabā ir uz katra soļa. Arī tuvējā mežā, kur ļauties netraucētai pastaigai.

Tomēr, ja izvēle krīt par labu mazai ekskursijai, tad, ievērojot visus noteiktos drošības pasākumus, vari aizbraukt izstaigāt kādu dabas taku, uzkāpt vientuļā tornī, paklausīties ūdenskrituma čalās vai sameklēt kādu brangu akmeni. Vari doties apbrīnot arī kādu brangu klinti vai izzināt kāda pilskalna vēsturi.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form