Unikālas vietas un apskates objekti, kas īsteniem ceļotājiem kaut reizi jāapmeklē
Foto: Shutterstock

Lai saskaitītu pasaules skaistākos apskates objektus, būtu nepieciešams neiedomājami ilgs laiks, nemaz nerunājot par to reālu apmeklēšanu dzīvē. Tieši tāpēc no plašā klāsta jāizvēlas tās pilsētas un vietas, kas šķiet ievērojamākas par citām. Šoreiz notrauksim putekļus "Tūrisma Gids" arhīva lādei, izceļot stāstus par vietām, kuras kaut reizi vajadzētu apmeklēt cilvēkiem, kuri sevi sauc par ceļošanas entuziastiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Arī pamatīgi noīsinot pasaules neparastāko un skaistāko objektu un pilsētu sarakstu, tas aizvien ir garš un iespaidīgs. Uz kurieni doties lielā mērā nosaka ceļojuma mērķis – vēlies atpūsties saulainā salā, meklē iespēju baudīt pilsētu čalas un steidzīgo ritmu, dod priekšroku dabas varenības sajušanai vai kontrastu meklēšanai. Taču par iemeslu doties uz kādu pasaules malu var kļūt arī konkrēts objekts, kuru ciet nepacietībā redzēt, piemēram, Lielais Ķīnas mūris, Eifeļa tornis, Gīzas piramīdas, Zelta vārtu tilts, Tadžmahāls un vēl, un vēl.

Reizēm vēlme ceļot atduras pret iespēju to realizēt. Runa ir gan par svarīgiem ikdienas pienākumiem, gan arī finansiālo pusi, taču ir cilvēki, kuriem izdodas ceļošanu pārvērst dzīvesveidā. Kā 40 gadu vecumā kādam vīram no Norvēģijas izdevies apmeklēt 198 valstis, uzzini šeit. Rakstā viņš arī dalās ar ieteikumiem lētākai ceļošanai.

Taču, ja sevi sauc par Latvijas apceļotāju un ārpus valsts robežām doties nevēlies, 2019. gada tūrisma sezona solās tevi sagaidīt ar jauniem apskates objektiem un vēl nebijušiem pārsteigumiem – tiks atklātās dažādas neparastas ekspozīcijas, labiekārtotas pastaigu vietas, realizēti multimediāli projekti, izveidoti jauni maršruti un tamlīdzīgi. Plašāk ar piedāvājumu vari iepazīties šeit.

Iespējams, daļu no turpmāk rakstā minētajām vietām jau esi skatījis pats savām acīm, taču nevar izslēgt iespējamību – kāda no tām iedvesmos tevi jau nākamajam ceļojumam!

Tags

Ceļojums Iedvesma ceļotājiem
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form