Vilinošā Vidzeme: 24 maršruti un idejas burvīgām brīvdienām
Foto: Publicitātes attēli

Brīvdienas pavisam noteikti paredzētas tam, lai izrautos no ikdienas vides, dotos uz jaunām vietām un uzlādētos gaidāmajai nedēļai. Vidzeme šim scenārijam ir pat ļoti piemērota.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vidzeme ir skaistu vietu bagāta. Te ir varenas dabas takas, kas vilina ar brīnišķīgu dabu. Vai esi bijis, piemēram, Lielezera dabas takā vai uz ziemeļu mola Ainažos? Šī var būt tava iespēja. Tāpat vērts apskatīt Vidzemes klintis – pārsteigs gan Zvārtes iezis, kas paslēpies pie Amatas upes lokiem, gan arī Sietiņiezis – varenākais smilšakmeņu atsegums visā Baltijā. Protams, laba ideja ir arī doties uz Vidzemes akmeņaino jūrmalu, kas, starp citu, nosaukta par 2019. gada ģeovietu. Ja vēlies dabas skatus iemainīt pret vēsturisku šarmu, ko var piedāvāt pilsētas, tam esam izcēluši vairāku novadu dižākās apskates vietas, kas neatstās vienaldzīgu.

Ķeries klāt pie "Tūrisma Gida" maršrutu izpētīšanas un dodies ceļā. Lai jaukas brīvdienas!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form