19 tūrisma objekti Latvijā, kurus atklāja 2019. gadā
Foto: Alise Lūse/Publicitātes foto/Nester Custom

Viss dzīvē plūst un mainās – arī tūrisma nozare Latvijā katru gadu nāk klajā ar dažādiem jaunumiem, piedāvājot iepazīt pašmāju skaistākās vietas jaunos veidos. 2019. gads bijis ražīgs, tāpēc netrūkst interesantu tūrisma jaunumu, kurus turpināt izzināt arī pēc Jaunā gada svinībām.

Šogad atklāšanas lente pārgriezta dažādu veidu dabas takām visā Latvijā. Pastaigu mīļotāji var doties ieelpot malku svaiga gaisa dabas takā gar Rojas upi, divus kilometrus garajā Jaundomes dabas takā vai arī izstaigāt jauno koka laipas ceļu Saulkrastos. Ja vēlies atpūtu brīvā dabā nedaudz paildzināt, apsverams variants ir tuvāka iepazīšanās ar tūrisma maršrutu "Baltu ceļš", savukārt nākamā gada vasarā vari draugu kompānijā izmēģināt savus spēkus 15 kilometrus garajā laivošanas maršrutā Latgalē.

Tāpat šogad izveidotas arī jaunas skatu terases un torņi – piemēram, Durbē un Valmierā. Lūk, zemāk apkopoti 19 tūrisma objekti, kuru apmeklēšana teju visos gadalaikos var būt laba un apsverama ideja!

Tags

Dabas taka Tūrisms Latvija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form