5, 15 vai 30 kilometru gari: pārgājienu maršruti Ziemeļvidzemē
Foto: Mazsalacas TIC arhīvs

Daba uzlādē un tā ir pieejama ikvienam! Īpaši aktuāla došanās dabā kļūst laikā, kad mēs tiecamies atjaunot savu labsajūtu un uzpildīt enerģijas krātuves.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai iedvesmotu apmeklēt jaunas, mazāk zināmas un ainaviskas dabas takas un pastaigu vietas Ziemeļvidzemē, Valmieras tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas un Strenču pašvaldību tūrisma speciālistiem apkopojis idejas, kurp doties un smelties dabas enerģiju topošajā Valmieras novadā! Atliek tikai silti saģērbties, paņemt līdzi kādu našķi, siltu dzērienu un ļauties piedzīvojumam dabā!

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Turpinājumā izceltas vairākas dabas takas dažādām gaumēm!

Apzīmējumi:

  • * Taka ir piemērota personām ar kustību traucējumiem un apmeklētājiem ar bērnu ratiņiem.
  • ** Taka nav piemērota personām ar kustību traucējumiem un apmeklētājiem ar bērnu ratiņiem.

Svarīgi! Pirms dodies uz kādu no šīm vai citām dabas takām, pārliecinies, ka tās ir atvērtas un gaida apmeklētājus Covid-19 ierobežojumu dēļ. Ar Dabas aizsardzības pārvaldes izveidoto apkopojumu ar slēgtajiem dabas apskates objektiem vari iepazīties šeit.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form