Aicina iepazīt Gulbenes novadu un piedalīties fotoakcijā 'Noķer bānīti!'
Foto: Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centra arhīvs

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs" aicina ikvienu, kam patīk ceļot, aktīvi pavadīt laiku, atklāt jaunas vietas, arī fotografēt un iesaistīties fotoakcijā "Noķer bānīti!", noslēgumā piedaloties vērtīgu balvu izlozē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Akcijas dalībnieki aicināti doties uz bānīša stacijām un pieturvietām laikā, kad tur piestāj bānītis, un "noķert" (nofotografēt) bānīti tajās, krājot punktus. Fotogrāfijās jābūt redzamam bānītim, jābūt atpazīstamai stacijai/pieturvietai, kā arī pašam fotogrāfijas iesniedzējam (vai kādam, ar ko kopā piedalās šajā akcijā). Akcijas dalībniekiem nav obligāti jāapmeklē visas stacijas un pieturvietas. Par dažādās bānīša stacijās un pieturvietās uzņemtajām fotogrāfijām tiks piemērots atšķirīgs punktu skaits. Sakrājot noteiktu punktu skaitu, būs iespēja izlozē pretendēt uz balvu, kas atbilst konkrētajam punktu skaitam. Akcijas laikā tapušās fotogrāfijas dalībniekiem ir jāatsūta uz e-pastu: turists@gulbene.lv. Ar detalizētu fotoakcijas norisi var iepazīties nolikumā, kas atrodams šeit.

Balvās paredzēta fotosesija sadarbībā ar studiju "milze.lv", izbrauciens ar drezīnām Gulbenes-Alūksnes bānīša depo teritorijā, atpūta un cienasts atpūtas kompleksā "Lācītes", kā arī iespēja uzspēlēt disku golfu disku golfa parkā "Stari".

Akcija norisinās no 25. februāra līdz 30. aprīlim. Balvu izloze notiks 5.maijā. Pēc izlozes uzvarētāji tiks paziņoti mājaslapā "visitgulbene.lv" un aģentūras sociālo tīklu profilos.

Fotoakcijas mērķis ir popularizēt Gulbenes-Alūksnes bānīti, veicināt ceļotāju interesi apmeklēt Gulbenes novadu, kā arī padarīt interesantākus un aizraujošākus ceļojumus, iepazīstot Gulbenes-Alūksnes bānīša šaursliežu līniju.

Fotoakciju organizē Gulbenes novada pašvaldības aģentūra sadarbībā ar Gulbenes novada uzņēmējiem.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Savukārt turpinājumā citas idejas, ko vēl aplūkot Gulbenē un tās tuvumā!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form