Aicina uz bezmaksas ekskursiju pa Jelgavu
Foto: Jelgavas reģionālā tūrisma centra arhīvs

Gide Gunta Trana sadarbībā ar Jelgavas reģionālo tūrisma centru aicina sestdien, 25. jūlijā, pulksten 11 piedalīties cikla "Vai tu pazīsti savu pilsētu?" ekskursijā "Akadēmijas iela – Zemgales prospekts". Ekskursiju cikls veltīts nozīmīgiem notikumiem Jelgavas 755 gadu ilgajā vēsturē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ekskursijā "Akadēmijas iela – Zemgales prospekts" interesenti aicināti gides pavadībā izzināt nozīmīgus notikumus Jelgavas (Mītavas) vēsturē 19. gadsimta otrajā pusē un 20. gadsimta sākumā. Šoreiz maršruts vedīs ārpus senās Jelgavas robežām – no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa pa Akadēmijas ielu un Zemgales prospektu, kur 19. gadsimta otrajā pusē Jelgavā uzbūvēja dzelzceļa staciju. Senāk uz staciju veda Palejas (tagad Akadēmijas) iela un Aleksandra (tagad Zemgales) prospekts. Ekskursijas laikā būs iespēja uzzināt arī interesantus faktus par ielas vēsturi, kur celti moderni un grezni nami un apmeklēt divas ēkas – bibliotēku Zemgales prospektā 7 un atjaunoto īres namu "Alauda" Zemgales prospektā 9. Bibliotēkā "Zinītis" varēs apskatīt atsevišķas bibliotēkas telpas un Svinību zāli rekonstruētajā pašvaldības ēkā, bet blakus esošajā īres namā "Alauda" – telpas pēc renovācijas. Ekskursijas beigās beķerejā "Prospekts Z9" pēc pašu vēlmēm varēs baudīt kafiju un kādu kārumu (par atsevišķu samaksu).

Tikšanās sestdien, 25. jūlijā, pulksten 11 pie Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa, Akadēmijas ielā 1. Dalība bez maksas. Ekskursijas ilgums līdz divām stundām. Ekskursijai iepriekš jāpiesakās pa tālruņiem 63005445 vai 63005447. Gides tālrrunis – 27025602.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form