Aicina uz izzinošiem bezmaksas pārgājieniem Jelgavā
Foto: Jelgavas reģionālā tūrisma centra arhīvs

Gide Gunta Trana sadarbībā ar Jelgavas tūrisma informācijas centru aicina piedalīties ekskursiju ciklā "Vai tu pazīsti savu pilsētu?", kas veltīts nozīmīgiem notikumiem Jelgavas 755 gadu ilgajā vēsturē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ekskursiju ciklā iekļautas trīs tematiskās ekskursijas par godu Jelgavas pilsētas 755. gadadienai:

  • 4. jūlijā – "No senā tirgus laukuma līdz Vecpilsētas kvartālam";
  • 11. jūlijā – "Bīronu laiki Jelgavā";
  • 25. jūlijā – "Akadēmijas iela – Zemgales prospekts".

Sestdien, 4. jūlijā, pulksten 11 ekskursijā "No senā tirgus laukuma līdz Vecpilsētas kvartālam" interesenti aicināti izzināt gides pavadībā Jelgavas (Mītavas) pilsētas pārmaiņas no 17. gadsimta hercoga Jēkaba laika. Maršruts vedīs no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa uz Seno tirgus laukumu (Hercoga Jēkaba laukums), kur kādreiz atradās arī pilsētas Rātsnams. Tālāk ceļš vedīs gar Hercoga Jēkaba kanālu, kas savulaik savienoja divas upes – Driksu un Svēti, apgādājot pilsētniekus ar ūdeni, kā arī pie Sv. Annas luterāņu baznīcas – vecākās baznīcas, kas saglabājusies Jelgavā. Ekskursijas noslēgumā interesentiem būs iespēja iepazīt Vecpilsētas kvartālu, kurā vēl mūsdienās apskatāma senā koka arhitektūra.

Tikšanās sestdien, 4. jūlijā, pulksten 11 pie Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa, Akadēmijas ielā 1. Dalība bez maksas. Ekskursijas ilgums līdz divām stundām. Ekskursijai iepriekš jāpiesakās pa tālruņiem 63005445 vai 63005447, gides tālrunis jautājumiem – 27025602.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form