Aicina uz stāstu vakaru Valmierā par piedzīvojumu, dodoties kājām apkārt Latvijai
Foto: Publicitātes foto

Ceļojumā apkārt Latvijai var doties dažādi – ar velosipēdu, ar auto un kājām. Kā kājām apkārt Latvijai apiet pāris mēnešos? Par to savā pieredzē 23. jūlijā pulksten 20 Valmieras muzeja iekšpagalmā pie lielā ozola dalīsies ceļotāja un grupu vadītāja Agnese Kalniņa, kura jau ir pazīstama ar saviem garajiem pārgājieniem ar kājām, šķērsojot dažādas pasaules valstis no viena gala līdz otram.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Agnese apņēmusies kājām noiet apmēram 1800 kilometrus garo maršrutu. Satikusi iedvesmas bagātus un viesmīlīgus cilvēkus Vidzemē, Latgalē, Zemgalē un Kurzemē, vērojusi, kā saplaukst un sazaļo Latvijas daba, izjutusi, kā smaržo sāļais jūras gaiss, bet reizēm par ceļabiedru pielavījies lietus, vējš vai svelmīgā saule. Agnese redzējusi, kā izjustās krāsu gammās viļņojas Latvijas pļavas un zeļ zeltainie labības lauki. Tas viss veidojis bagātīgu pieredzi, ļāvis daudz atklāt, piedzīvot un mācīties. Pārgājiens vēl nav galā, tāpēc ceļotāju stāstu vakarā būs iespējams uzzināt pavisam jaunus un nedzirdētus piedzīvojumu stāstus un gūt iedvesmu Latvijas apceļošanai.

Dalība ceļotāju stāstu vakarā ir bezmaksas. Lai ievērotu drošību un sociālās distancēšanās noteikumus, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, jo apmeklētāju skaits ir ierobežots. Pieteikties dalībai ceļotāju stāstu vakarā iespējams, rakstot uz tic@valmiera.lv vai zvanot pa tālruni 26332213.

Omulīgākai vakara baudīšanai Valmieras tūrisma informācijas centrs aicina ņemt līdzi savu sēžamspilvenu, pledu, siltu tēju vai kafiju.

Nākamais un noslēdzošais brīvdabas stāstu vakars notiks 2020. gada 20. augustā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form