Aicina uz tūrisma sezonas atklāšanas īpašo velo izbraucienu Ventspilī
Foto: Publicitātes foto

Jau vairāk nekā desmit gadus maija vidū Ventspilī tiek atklāta vasaras tūrisma un velosezona. Tradicionāli notika krāsains velobrauciens pa pilsētas ielām ar plašu kultūras programmu, taču, ņemot vērā valstī noteikto epidemioloģisko situāciju, šogad vasaras sezonu Ventspilī plānots ieskandināt, dodoties individuālajā velo izbraucienā "Velo vieno 2021!", pildot dažādus uzdevumus, atrodot noteiktus objektus un piedaloties divu velosipēdu izlozē, pastāstīja Ventspils tūrisma informācijas centra pārstāvji pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dalībnieki velo izbraucienos ar orientēšanās elementiem varēs piedalīties 8. un 9. maijā no pulksten 10 līdz 20 Ventas labajā krastā (Pārventas pusē). Distances būs iespējams veikt ne tikai ar velosipēdu, bet arī ejot vai nūjojot. Informācija par velo braucieniem un dalību tajos sekos tuvākajā laikā un būs atrodama šeit.

Velo izbrauciena norises laikā plānoti atraktīvi un muzikāli pārsteigumi no Ventspils Kultūras centra amatiermākslas kolektīviem, kuri sēdīsies uz velosipēdiem un "ar dziesmu" izbrauks maršrutus. Vairākās pilsētas pieturvietās kolektīvu dalībnieki iepriecinās ar kādu deju vai citu atraktīvu darbošanos. Ventspils Jaunrades nama teātra sporta–improvizācijas "I – VĒŠ" jaunieši būs sagatavojuši īpašu performanci "Riteņi ripo". Savukārt biedrības "Radi vidi pats" ērmriteņi pārsteigs ne vienu vien velo braucēju.

Drošības un ērtības nolūkos, piedaloties velobraucienā, Ventspils tūrisma informācijas centrs iesaka izmantot pilsētā labiekārtotos veloceliņus, kā arī ievērot pašreizējos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Savukārt turpinājumā "Tūrisma Gids" piedāvā dažādas idejas, ko vēl apskatīt un izbaudīt Ventspils pusē!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form