Brīvdienu maršruts: ko apskatīt Balvu novadā
Foto: Balvu TIC arhīvs

Vai brīvdienām plāni vēl nav izkaldināti? Tad traucies uz Balvu pusi, jo tur interesentus sagaida vairāki saistoši un izpētes vērti objekti. Kur doties? "Tūrisma Gids" padomu vaicāja Balvu tūrisma informācijas centram.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Aktīvām brīvdienām pilsētā – velo piedzīvojumu trase, disku golfa laukums, veikparks Balvu ezerā

Brīvdienu maršruts: ko apskatīt Balvu novadā
Foto: Balvu TIC arhīvs

Pagājušajās vasaras izskaņā Balvu pilsētā tika izveidotas jaunas vietas aktīvai atpūtai pilsētas iedzīvotājiem un viesiem – pagaidām vienīgais disku golfa laukums ar deviņiem celiņiem Latgalē un velo parks, kur izveidota asfalta velotrase, piedzīvojumu un lēcienu trases.

Brīvdienu maršruts: ko apskatīt Balvu novadā
Foto: Kaspars Alksnis

Velotrasi bez maksas var izmantot ikviens, neatkarīgi no vecuma un braukšanas prasmju līmeņa. Velotrase apvieno sportu un izklaidi – braukšana pa trasi noteikti uzlabo fizisko formu un pilda arī sociālo funkciju – "ievelk" sevī un veicina pavadīt brīvo laiku aktīvi un veselīgi kopā ar ģimenei vai draugiem. Arī disku golfa laukums pieejams bez maksas kā pilsētas iedzīvotājiem, tā arī viesiem.

Brīvdienu maršruts: ko apskatīt Balvu novadā
Foto: Balvu TIC arhīvs

Savukārt ūdens prieku baudītāji Balvos noteikti novērtēs veikparka piedāvājumu ar jumta terasi un pirts āra kubulu, kā arī lieliskās iespējas doties SUP ekspedīcijā vienā vai visos trīs Balvu ezeros. Tāpat iespējams baudīt ezera skatus romantiskā izbraucienā ar koka laivu, ko piedāvā laivu noma "Krastmala", vai doties laiskā atpūtas izbraucienā ar plostu "Vilnītis" pa Balvu ezeru.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Jaunie projekti