Brīvdienu maršruts: ko apskatīt Bebrenē
Foto: Viktors Malaševskis

Vai Latvijā vēl ir vietas, kas nebojā brīvdienu garastāvokli ar cilvēku drūzmu un rindām pie tūrisma "obligāti jāredz" objektiem? Vai kādreiz negribas visu mērenāk, klusāk, nostāk no trokšņa un pūļa? 195 kilometru attālumā no galvaspilsētas, Lietuvas pierobežā, vēsturiskajā Sēlijā atrodas Bebrene. Vieta, kas vienmēr bijusi paslēpta no lielajiem ceļiem. Ko tur apskatīt?

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Grāfu Plāteru – Zībergu muižas komplekss

Brīvdienu maršruts: ko apskatīt Bebrenē
Foto: Viktors Malaševskis


Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā saglabājušies visi 19. gadsimta Bebrenes muižas apbūves elementi – kungu māja, palīgēkas, parks ar vārtiem un žogu. Bebrenes muižā īpaši pārsteigumi sagaida pils pagrabos.

Brīvdienu maršruts: ko apskatīt Bebrenē
Foto: Viktors Malaševskis

Te var piedzīvot spoku un sikspārņu "šovu" un nobaudīt tēju vai karstvīna malku. Senajās pagraba ķieģeļu velvēs interesantus piedzīvojumus atradīs gan lielie, gan mazie pagraba apmeklētāji. Ceļotājiem lūgums pils pagraba apmeklējumu savlaicīgi saskaņot ar pils kundzi.

Tālrunis: +371 65444937, +371 20205948 vai +371 20219770

Tags

Aktīvā atpūta Ilūkstes novads
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form