Būšnieku ezera dabas takā izvietos zivju skulptūras
Foto: Komunālā pārvalde

Ventspils pašvaldības iestāde "Komunālā pārvalde" sadarbībā ar Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas atbalstu veicinās dabas tūrisma pieejamību Būšnieku ezera dabas takā, izvietojot zivju skulptūras, kuras gatavotas no koka, pastāstīja Ventspils pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sigita Znotiņa.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Projekta Nr.CB786 "Dabas pieejamība visiem (NatAc)" ietvaros Būšnieku ezera dabas taka tiks papildināta ar septiņām stilizētā formā atveidotām zivju skulptūrām, kuras izgatavos koktēlnieks Gatis Selderiņš. Jaunās skulptūras būs viegli uztveramas gan bērniem, gan arī pieaugušajiem, ar iespēju identificēt konkrētai zivju sugai raksturīgu vizuālo pazīmi. Lielākā no tām būs līdakas skulptūra, kuras kopējais garums sasniegs 115 centimetrus, pēc tās seko 90 centimetrus garš līnis un plaudis, un tiks izveidotas arī mazākas zivtiņas – rudulis, karūsa, asaris un rauda.

Zivju skulptūras tiks izvietotas Būšnieku ezera ziemeļrietumu daļā. Tāpat projektā tiks izveidots un uzstādīts jauns informatīvais stends par Būšnieku ezera dabas taku, tās iemītniekiem un tuvumā esošajām aktivitātēm. Projekta īstenošanas izmaksas sedz Kurzemes plānošanas reģions no ES fonda līdzekļiem.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Seko TūrismaGids.lv arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Dabas taka Latvija Ventspils Pārgājieni
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form