Copes meistara padomi un pieredze: kur šopavasar doties makšķerēt?
Foto: DELFI

Pavasaris ir īstais copes laiks un daudzi kaislīgi makšķernieki jau trinas, nevarot sagaidīt 1. maiju, kad tiks atklāta šī gada spiningošanas sezona. Gatavojoties šim notikumam, piedāvājam fragmentu no apgāda "Jumava" nesen klajā laistās Eināra Siliņa padomu grāmatas makšķerniekiem – gan iesācējiem, gan profesionāļiem – "Copes meistara padomi".

Grāmatā ietverta informācija gan par labākajām copes vietām, gan copes veidiem. Apspēlēti vairāki desmiti ļoti dažādu makšķerēšanas un reizē atpūtas vietu izklāsti kā individuāliem copmaņiem, tā kompānijā ar visu ģimeni.

Neiztrūkst arī smalkākas piezīmes un piedzīvojumi – ne kā pamācība, bet vienkārši ierosme domāt, salīdzināt un izvēlēties. "Grāmata noderēs visiem tiem cilvēkiem, kam patīk brīvos brīžus pavadīt pie dabas. Projām no pilsētas jezgas, turklāt apvienojot tīkamo ar lietderīgo," raksta autors.

Tags

Aktīvā atpūta Durbe Kurzeme Laši Liepājas ezers Makšķerēšana Mazsalaca Pāvilosta Salacgrīva Zivs Upe Latvija Eiropa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form