15, 40 vai 100 kilometru attālumā no Rīgas: kur doties atpūsties dabā
Foto: Agrita Grīnberga

Reizēm uz ilgākiem izbraucieniem izrauties nav laika, bet ir iespēja doties vienas dienas braucienā. Šajā rakstā apkopoju dabas objektus un dabas takas līdz 100 kilometriem no Rīgas. Takas nav precīzi norādīto kilometru attālumā, bet ir aptuveni 10 kilometru robežās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vairākas takas var apvienot arī vienā braucienā, piemēram, Nākotnes dabas taku var apvienot ar Zaļenieku taku vai Likvertenu silu var apvienot ar Mežotnes pilskalna taku.

Visās takās esam bijuši kopā ar saviem trīs bērniem, no kuriem jaunākajam ir divi gadi. Gājis ir visādi, bet kopumā visas takas ir piemērotas arī bērniem – mazākajiem varētu būt grūtāk ar garajām takām.

Ar Agritas ieteikumiem, ceļojot ar trīs bērniem, vari iepazīties šeit, savukārt sekot līdzi ģimenes piedzīvojumiem vari blogā "3pluscelo.wordpress.com".

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Svarīgi! Pirms dodies uz kādu no šīm vietām, pārliecinies, ka tās ir atvērtas un pieejamas Latvijas apceļotājiem.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Sludinājumi