Deviņas vietas pasaulē, kuras nezinātājam var šķist sirreālas
Foto: Shutterstock

Ja, piemēram, Eifeļa tornis un Brīvības statuja jau gadu gadiem turpina savu popularitātes gājienu, rotājot ne tikai pastkartītes un atslēgu piekariņus, bet arī apģērbu un cilvēku ķermeņus tetovējumu veidolā, tad ir apbrīnas vērtas vietas pasaulē, kas aizvien liek cilvēkiem nesapratnē saraukt pieri un domāt – vai tās tiešām ir īstas? Iedvesmojoties no "Reader's Digest", pastāstīsim par vairākiem galamērķiem, kas pirmajā acu uzmetienā var šķist sirreāli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Varavīksnes kalns

"Vinicunca" jeb Varavīksnes kalns, kas slejas 5200 metru augstumā, atrodas Kusko reģionā, Peru. Ceļotāji šo kalnu ietver kā vienu no sava ceļojuma galamērķiem savdabīgo krāsu dēļ, par kurām domāt vedina jau vietas nosaukums. Varavīksnes kalnu rotā izteiksmīgi toņi, sākot no lavandas violetajiem līdz tirkīzzilajiem, piedāvājot skatus, kurus citviet pasaulē būs grūti atrast.

Deviņas vietas pasaulē, kuras nezinātājam var šķist sirreālas
Foto: Shutterstock

Krāsainās svītras radušās minerālu nogulsnēšanās rezultātā, kas gadu gaitā pakļauti erozijai. Kā novērojuši ceļotāji, visspilgtāk krāsas iezīmējas vasaras mēnešos. Jāpiebilst gan, ka virsotni sasniegt nemaz nav tik viegli – var nākties doties pat vairāku dienu pārgājienā, lai līdz tai nonāktu. Pieredzējuši ceļotāji iesaka turp doties gida pavadībā.

Kādus iespaidus Varavīksnes kalnā izdevās gūt latviešu ceļotājam, uzzini šajā rakstā.

Tags

Ceļojums Iedvesma ceļotājiem
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form