Fantastiskas dabas takas Vidzemē, kas vijas gar klintīm
Foto: DELFI

Ja esi nolēmis izlocīt kājas svaigā gaisā, tad vērts izvēlēties kādu dabas taku. Turklāt kur gan vēl brīnišķīgāk, ja to papildina kāds brangs un spēcīgs pārsteigums klinšu veidolā. Šajā reizē "Tūrisma Gids" apkopojis vairākas dabas takas, kas vijas gar varenām klintīm.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Cecīļu dabas taka

Cecīļu dabas taka pavisam noteikti ir pastaigu vieta, kas ļaus kvalitatīvi atpūsties. Gana pamatīgi maršruti un skaistas ainavas ik uz soļa – kā gan nepaviesoties šādā vietā?

Cecīļu dabas takas sākums atrodas Ieriķos, Amatas novadā. Tas meklējams viena kilometra attālumā no Cecīļu dabas takas informācijas punkta. Lai arī var izvēlēties mērot īsākas distances, takas kopgarums ir līdz 15 kilometriem garš un gājiens var aizņemt pat piecas stundas.

Fantastiskas dabas takas Vidzemē, kas vijas gar klintīm
Foto: Nataly Hlapkovska

Maršruti ir skaistiem dabas objektiem bagāti. Cecīļu iezis, Pērļupes ieži, Stūķu iezis, Ķaubu iezis – te klinšainu veidojumu netrūkst.

Lasīt vairāk


Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form