Staldzenes stāvkrasts, Ventspils, jūra, pastaigu vieta
Foto: Gints Mucenieks

Viena no vietām, kur doties pastaigā Ventspils pusē, pavisam noteikti ir skaistā piekraste. Vējš, jūra un brīnišķīgs krasts – ko vēl vairāk vēlēties?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Unikālais Staldzenes stāvkrasts atrodas nedaudz ārpus pilsētas robežām. Dodoties uz šo vietu, 400 metru garumā skatienam atklājas dažādās Baltijas jūras stadijās veidojušies nogulumi.

Tas ir viens no ventspilnieku un pilsētas viesu iemīļotākajiem pastaigu galamērķiem, un to pierāda arī fakts, ka šī ir viena no vietām, ko iespējams aplūkot Jūrtakas 11. dienas maršrutā. Plašāk par garā pārgājiena maršrutu, kas stiepjas gar Baltijas valstu piekrasti, lasi te.

Kā vēl aktīvi pavadīt laiku Ventspils pusē, meklē šeit, savukārt turpinājumā var iepazīsties ar Ginta Mucenieka skaisti iemūžinātajiem mirkļiem no šīs vietas.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form