Foto: Kā izskatīsies Tērvetes tīklu parkā, kuru atklās šajā nedēļas nogalē
Foto: Publicitātes foto

Šajā nedēļas nogalē, 23. maijā, durvis ver Tērvetes tīklu parks. Tas meklējams Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē. Kas tur sagaida interesentus?

Tīklu parks atrodas blakus vēl vienam šī gada jaunumam – Tērvetes Tarzāna parkam. Tīklu parks aptuveni sešu metru augstumā atrodas kokos un tajā var baudīt dažādas izklaides – labirintu, batutus, bumbu laukumu un citas aizraujošas detaļas. Visu tīkla parku ieskauj augstas tīklu sienas un pat tīklu griesti. Tā atklāšana paredzēta 23. maijā pulksten 14.

Tīklu parka komanda atgādina, ka, ņemot vērā esošos drošības mērus cīņā ar Covid-19 ierobežošanu, vienlaicīgi tīklu parkā šobrīd drīkstēs atrasties ne vairāk kā 25 cilvēki. Roku dezinficēšana visiem apmeklētājiem ir obligāta, "Tūrisma Gidam" pastāstīja Tērvetes tīklu parka pārstāvji.

Vairāk informācijas par tīklu parku meklē te, savukārt turpinājumā ekskluzīvs ieskats no jaunās izklaides vietas.

"Tūrisma Gids" atgādina, ka arī Līgatnē atrodas līdzīga tipa izklaides vieta – Tīklu parks, kas piedāvā tīklu labirintus 4–7 metru augstumā (vairāk info te).

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form