Foto: Motoparks Balvu pusē ar vairāk nekā 100 spēkratiem
Foto: Valters Kaņepe

"Rūsa vējā" ir retro motociklu klubs Balvu novada Tilžā, kura pārstāvji – Kaspars Romanovs ar domubiedriem – ir izveidojuši plašu motoparku ar dažādu laikaposmu spēkratiem, pastāstīja Balvu tūrisma informācijas centrā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kolekcijā, kas izvietota senatnīgā ābeļdārzā, ir vairāk nekā 100 dažāda vecuma motociklu, un lielākā daļa no tiem – darba kārtībā.

"Rūsa vējā" saviem apmeklētājiem piedāvā atraktīvas izklaides, komandu saliedēšanas spēles par un ap moto tēmu, kā arī atribūtus kolorītai fotosesijai. Gan jauns, gan vecs tiks izvizināts ar kādu no senajiem spēkratiem, lai gūtu neaizmirstamas sajūtas. Daudziem tā būs atgriešanās bērnības un jaunības dienu atmiņās, savukārt citiem – unikālas emocijas, pirmo reizi sēžot "emkas" blakusvāģī. Plašāka informācija šeit.


Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form