Foto: Rēzeknē izvietotas vairākas ledus skulptūras
Foto: Aleksandrs Lebeds

No 18. februāra Rēzeknes pilsētā skatāmas vairākas ledus skulptūras, kas uzstādītas pie Rēzeknes pilsētas domes, Nacionālo biedrību kultūras nama un Latgales kultūrvēstures muzeja, pastāstīja Rēzeknes pilsētas domes pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ziema šogad bagātīgi dāvā visus iespējamos ziemas priekus un ikvienam ir iespēja tos izbaudīt, ievērojot šī gada ierobežojumus. Daudzu māju pagalmos mājvietu radis kāds sniegavīrs vai cita sniega skulptūra, jo Rēzeknes kultūras un tūrisma centra pavisam nesen izsludinātais konkurss guva plašu rēzekniešu atsaucību.

Tagad Rēzeknes kultūras un tūrisma centrs dāvina prieku baudīt ledus skulptūru dzirkstošo burvību. Ceturtdien, 18. februārī, Atbrīvošanas alejā tika uzstādītas četras ledus skulptūras. Pie Nacionālo biedrību kultūras nama (Atbrīvošanas aleja 97) rēzekniešus priecēs skulptūra "Rēzeknes pilskalns", pie Latgales Kultūrvēstures muzeja (Atbrīvošanas alejā 102) – "Latgales keramika", savukārt pretī Rēzeknes pilsētas domei (Atbrīvošanas alejā 93) iespējams apjūsmot no ledus izveidotas skulptūras "Rēzeknes logo" un "Saldēti ziedi".

Saskaņā ar Rēzeknes pilsētas pašvaldības aģentūras "Rēzeknes kultūras un tūrisma centrs" pasūtījumu, skulptūras izgatavoja un uzstādīja SIA "Frostiart Baltic".

Kaut gan saule jau arvien spožāk lūkojas uz pavasari, tomēr Rēzeknes pilsētas domes pārstāvji cer, ka ledus skulptūras Rēzeknē tik drīz vēl neizkusīs un nodzīvos savu ziemas mūžu, priecējot garāmgājējus.


Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Seko TūrismaGids.lv arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form